PVC spor zemin kaplaması

Mevcut pürüzsüz beton zemine m² de 0,300 gr gelecek (kuruma süresi 10-15 dk)şekilde tek kompedantlı akrilik yapıştırıcı uygulandıktan sonra zemine direkt olarak yapıştırılır. Ek yerleri malzeme renginde özel fitil(kaynak) ile birleştirilir. Duvar kenarlarına esnek malzeme renginde pvc süpürgelik ile dönülür.

Karo kauçuk zemin kaplaması

Kauçuk zemin kaplamaları dünya literatüründe kullanım olarak ilk çıktığı yıllarda birim maliyetler ve kullanıcı maliyetleri açısından çok yüksek iken, endüstri toplumlarının bu ürün grubunun sağladığı faydaları keşfetmesiyle birlikte herkesin kullanabileceği düşük maliyetli yüksek fayda sağlayan bir ürün olarak kabul görmüştür.

Tartan EPDM zemin kaplaması

Sahip olduğu üstün özellikler sayesinde kapalı tenis kortlarında, açık alan spor zeminlerinde, çocuk oyun parkları, yüzme havuzu kenarlarında, teraslar ve diğer uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir. EPDM Granülleri; elastik yapısı, kaymazlık özelliği ve hava şartlarına dayanıklı olması ile ; spor ve gündelik aktiviteler için gerek kapalı gerekse açık alanlarda (dış saha uygulamları) emniyetli bir zemin sunar.

Akrilik zemin kaplaması

Dinlenme süresi bitmiş asfaltın üzerine, özellikle tenis sporu için geliştirilmiş, bakım gerektirmeyen, uzun seneler arızasız hizmet veren, içindeki “CUSHION” süspansiyon içeren kısımları sayesinde oyuncu sağlığına zarar vermeyen, bel ve ayak sakatlanmalarını ortadan kaldıran ve fevkalade uniform bir top sıçraması temin eden kaplamadır. 

Kauçuk zemin kaplaması

Kullanım alanları koşu yolları, çocuk oyun alanları, parklar, fitness alanları, kreş bahçeleri, garaj ve nizamiye girişleri, havuz kenarları ve spor alanları (Basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları ) açık ve kapalı alanlar, atış poligonları, hayvan altlıkları, at padokları, at haralarının içine ve altlarına kullanılmaktadır.

Kapalı spor saha zemin kaplama

KAPALI SALON yüzeyleri çok amaçlı olup Basketbol, hentbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Güreş ve diğer tüm salon oyunları için ideal bir zemin kaplamasıdır. Kapalı Spor saha  yerinde dökme olarak uygulandığından ek yeri oluşturmaz. Bu nedenle kenarlarda seviye farkı yoktur. Özellikle topla oynanan salon oyunlarında top için doğal bir hareket tarzı gösterir.

Açık spor saha zemin kaplama

Çift komponentli, solventsiz renkli şeffaf poliüretan esaslı, nem düşürücü özelliği olan poliüretan kaydırmaz zemin kaplamasıdır.Farklı mikronlarda ki silis kumu veya agrega ile karıştırılarak kullanılan standart zeminlere göre mukavemeti daha yüksek yapışma gücü olan poliüretan kaydırmaz zemin malzemesidir.

Saha beton ve asfalt dökümü

Birçok endüstriyel ve ticari yapıda zemin betonu kullanılır. Endüstriyel olmayan yapılarda da zemin betonları bulunmaktadır. Zemin betonları doğru esaslara göre tasarlanmadıklarında sonradan çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Endüstriyel zemin betonları deyince aklımıza ilk gelen tesisler: Yükleme boşaltma alanları, fabrikalar, antrepo ve depolar, benzin istasyonları ve otoparklardır.

Oyun Odalari

Epoksi Zemin Kaplama çocuklarımıza düşlerindeki gibi oyun oynayabileceği zeminler yaratmaktadır. İhtiyaca göre poliüretan veya epoksi tercih edilebilmektedir. Tercih edilen malzeme üzerine çocukların dünyasına uygun renkler, desenler veya oyun şekilleri çizilebilmektedir. Zeminlerde kullandığımız materyaller antibakteriyel, derz boşluksuz olduğundan mikrop barındırmaz, kolay temizlenir.

Tenis Kort Kaplama

Toplam 8, 10 veya 13 mm. kalinlikta uygulanabilen, renkli ve ultraviyole dayanimi yüksek EPDM kauçuk granülleri ile tek komponentli poliüretan baglayicinin karisimindan olusan su geçirgen, esnek, sporcu sagligina uygun sentetik spor saha zemin sistemidir. Kullanim Yerleri : Kapali ve açik tenis kortlari, basketbol, voleybol sahalari, atletizm pistleri ile tüm açik spor saha zeminlerine uygundur.