Masif parke

Ahşap Masif Parke zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen sağlıklı parke çeşitlerinden biridir. Masif Parke, Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır.
 
Tamamiyle masif parke olması sebebiyle yerince çok sistre payı vardır bu sayede uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Masif Parke ile ilgili maliyet konusuna geldiğimizde ise fabrika olmamız sebebiyle; uygun fiyatlı ürünler, butik ürünler, proje ürünleri olarak bir çok ürünü müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda laminant fiyatına bile masif parke alabilirsiniz veya lamine parke fiyatlarında masif parke alabilirsiniz, bir çok mekân, konutlar, villalar, restorantlar, oteller, alışveriş merkezleri ve iş yerleri için tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Lamine parke

Parkelerini daha doğal, şık ve konforlu hissetmek isteyenlere…
 
Laminat parkeler, son zamanlarda dünyanın en çok satan zemin kaplama malzemelerinden biri haline geldi. Amerika’nın aksine, lamine parke kullanımı Avrupa’da çok da yeni değil. Peki Avrupalıların yaklaşık 20 yıl gibi bir süredir kullanmakta olduğu lamine parke tam olarak nedir? Lamine parke, birbirine bağlanan bir döşeme sistemi olup var olan bir alt zemin üzerine kurulur.

Mantolama ve BOYA

Laminat parke, bir çok ayırt edici özelliğe sahip olduğundan dolayı diğer parke çeşitleri arasında en çok tercih edilendir.

  • Güneş ışığından etkilenmez,
  • Kanserojen madde içermez,
  • Sigara ateşinden etkilenmez,
  • Hijyeniktir ve temizlenmeye elverişlidir,
  • Neme karşı dayanıklıdır,
  • Rutubete karşı dayanıklıdır…

Bu özellikler arasında en önemlisi kanserojen madde içermemesi, hijyenik olması ve ateşe karşı dayanıklı olmasıdır.

Bebeğiniz emeklerken gönül rahatlığıyla onu seyredebileceksiniz…