Otopark Çizgileri

Otoparkçizgi boyası uygulamalarında yüzey hazırlığı çok önemlidir.
Otoparkl Çizgi Boyası Uygulamadan önce Asfalt ve Beton üzerinde kalan kirler uygun bir solvent ile silinerek temizlenmeli ve uzaklaştırılmalıdır. Yüzeyler süpürge,temiz ve kuru hava veya temiz bir fırça ile temizlenmelidir.
Arzu edildiğinde Otoparkçizgi Boyası Endüstriyel Tiner kullanılarak inceltilir.
Üstüne cam kürecikleri serpilerek parlak hale getirilir , reflektör görevi görür
OtoparkÇizgi Boyası ambalajı açıldıktan sonra tercihen matkaplı motor ile iyice karıştırılarak homojenize edilir

Fabrika iç ve dış mekan çizgileri

Bir depodaki işaretlemelerin yapılması zor bir iştir ve hatta düzgün bir şekilde yapılması daha da zordur. Kaliteli düzenler ve depo hatlarının kurulumunda kanıtlanmış bir sicile sahip bir çizgi boyama yüklenicisine sahip olduğunuzdan emin olun.  Verimli bir akış sağlamak için tüm zemin alanı işaretlendiğinde tesisinizin ne kadar verimli çalışacağını hayal edin. Ürünün ait olmadığı bir yere konması endişesi yok… her şeyin bir yeri var, bu yüzden bahaneler yok. Üretim akışı artacak ve güvenlik artacaktır.

Havaalanı metro pist çizgileri

Havaalanları, tren istasyonları ve otobüs terminalleri için kesintisiz zeminlerimiz var. Kaymaz, bakımı kolay, leke tutmaz ve darbeye dayanıklı zeminlerimiz, tekerlekli veya yaya olarak her türlü trafiğe dayanıklıdır. Uzun ömürlü formülasyonlardaki harika tasarımlar, nakliye endüstrisine tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi verir.