BİZİ FARKLI KILAN DETAYLARDIR…

1999 yılında endüstüriyel zemin kaplama, sektörüne satış ve uygulama hizmeti vermeye başlayan firmamız yapı kimyasalları ve epoksi zemin kaplama sistemleri, spor saha zemin kaplaması, otopark çizgi ve zemin kaplaması, su yalıtım izalasyonları, mantolama ve çatı kaplama sistemleri, fosforlu emniyet işaret çizgileri, pvc halı zemin kaplama , helikopter ve tesfiye şapları, baskı beton uygulamaları, zemin temizliği ve cila hizmetleri sunmaktadır.

En zorlu ortamlara bile dayanabilecek bir dizi özel epoksi ürünüyle tesisinizin ihtiyaçlarını karşılamak için yalnızca yüksek kaliteli epoksi kullanıyoruz. Ev sahiplerini ve tesis yöneticilerini, vaktinden önce bozulacak daha düşük bir epoksi ürünü değil, uzun süre dayanacak yüksek kaliteli bir ürün ve kurulum almalarını sağlamaya teşvik ediyoruz.

Uzman Epoksi’deki uzman epoksi zemin kaplama müteahhitleri, bir sonraki döşeme projenizi başarıya ulaştıracak donanıma ve deneyime sahiptir. Sıkı programların ve sınırlı erişilebilirliğin herhangi bir epoksi döşeme projesinde bir gerçeklik olduğunu anlıyoruz.

Tesisinize en uygun zemin kaplama reçinesini belirlemek için zemin kaplama ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi daha iyi anlamak için sorular sorarak başlıyoruz. Uzman, projenizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentileriniz ve bütçeniz dahilinde çalışan bir zemin kaplama sistemi uygulayacak yetenekli ve deneyimli epoksi zemin kaplama yüklenicisidir.

Yıllardır ülke çapında benzersiz epoksi zemin kaplama hizmetleri sağlıyoruz. Tesis yöneticileri, tüm döşeme projelerinin üstesinden gelmek için epoksi döşeme uzmanlarımıza güveniyor. Bir sonraki endüstriyel veya ticari zemin kaplama projeniz için bizimle iletişime geçin.